O nás

Ako pracuje GoMerch?

Firma umožňuje komukoľvek vytvárať a ďalej ponúkať na trhu produkty bez počiatočných nákladov. A to efektívne a s bohatými skúsenosťami v oblasti textilného dizajnu, obchodu, reklamy, Poskytujeme dlhodobý, mnohoproduktový servis rozličným značkám.

1 Užívatel

Go Tshirt ti ponúka jedinečnú možnosť vytvoriť si tričko na mieru! . Dokážeme vyrobiť produkty presne podľa tvojich predstáv. Výroba merchandise je tu pre všetkých YouTuberov, hudobníkov, umelcov, blogerov – jednoducho pre každého, kto má chuť vytvoriť vlastnú kolekciu oblečenia a iných atraktívnych produktov pre svojich fanúšikov.

2 Tvorba produktu

Prvým krokom k vytvoreniu produktu podľa tvojich predstáv je GoCreator. Prostredníctvom jednoduchého rozhrania si detailne pretvoríš svoj nápad do dizajnu, o ktorého realizáciu sa postaráme my. Stačí len trocha kreatívnej energie. A kto nemá dosť voľného času, môže túto povinnosť zveriť do rúk šikovných dizajnérov, ktorí nemajú núdzu o dobré nápady.

3 Tvorba kampane

Aby sa tričká, mikiny, batohy... (a máme toho ešte omnoho viac!) dostali do pozornosti tých správnych fanúšikov a potom aj do správnych rúk, je dôležitá kampaň. Nie je to nič komplikované – pekné fotky v originálnom kúsku, či kvalitne spracované video určite nenechá nikoho chladným.

4 Predaj produktu

Nielen o výrobu, ale aj o predaj a servis sa postará náš tím. Vďaka nášmu e-shopu je nakupovanie jednoduché a prehľadné. Prepracovaný systém zabezpečí, že objednávky sú vybavené včas a každá zásielka sa dostane presne tam, kam má.

5 Dosiahnutie ciela

My pracujeme, vy zarábate! Zabezpečíme všetko tak, aby sa starosti nášho klienta úplne minimalizovali, postaráme sa o:

Služby

Výroba merche pro influencery a celebrity

Kompletní merchandising pod jednou střechou – od návrhu přes tvorbu e-shopu až po zákaznický servis.

Výroba reklamních předmětů pro firmy

Trička s potiskem nebo originální dárky – nabízíme desítky položek, které potěší vaše klienty.