Milí naši zákazníci, uvedomujeme si, že naše podnikanie má vplyv na životné prostredie. Tak poďme spoločne pomôcť a prispejme vysadením aspoň jedného stromu k vytvoreniu lesa. Vedeli ste, že jeden strom vyprodukuje za deň približne 1000 litrov kyslíka? A čo potom dokáže hektár (10 000 m2) lesa v stredoeurópskych podmienkach? Lesy sú taktiež nesmierne dôležité pre spomalenie klimatickej zmeny, ktorá je spôsobená vysokou koncentráciou CO2.
Je zaujímavé, že za jeden rok dokáže dospelý strom pohltiť až 22 kg CO2 z atmosféry.
V spolupráci s neziskovou organizáciou PURE SLOVAKIA v priebehu celého mesiaca, teda od 21.03.2022 do 22.04 2022 vám garantujeme, že za každý zakúpený produkt pod týmto logom, vysadíme jeden strom. Na oplátku budete mať dobrý pocit a navyše vám pošleme certifikát s poďakovaním! Taktiež bude mať každý z vás možnosť, pri platbe za svoju objednávku prispieť sumou 0,50 €. Tento príspevok zabezpečí výsadbu ďalšieho stromčeka.
  • KTO A KDE GARANTUJE VÝSADBU?
  • Sadenie bude prebiehať spoločne s neziskovou organizáciou PURE SLOVAKIA. Urbárske oblasti si samozrejme starostlivo overujú a výsadba bude prebiehať v okolí Tatier a Popradu.
  • KEDY A AKO?
  • čeky z našej jarnej kampane sa budú vysádzať v jeseni. Výsadba bude prebiehať pomocou dobrovoľníkov, pod dozorom urbárov a lesníkov.
  • VÝSTUP?
  • Z odovzdávania finančných prostriedkov a samotnej výsadby stromčekov budú zabezpečené fotky a promo video, ktoré vám samozrejme po výsadbe pošleme, aby ste videli, čo sme spoločne dokázali.
A na záver by sme Vám chceli veľmi poďakovať. Poďakovať za to, že sa podieľate na ochrane biodiverzity a bojujete s nami proti klimatickým zmenám. Ďakujeme za záväzky, ktoré s nami zdieľate a za Vašu lojalitu. Ďakujeme, že sa snažíte urobiť svet krajším, napríklad len malými gestami a malými krôčikmi.

Kúp si produkt s logom stromčeka alebo si sadeničku prihoď priamo do nákupného košíka
Emailom Ti odošleme jedinečný certifikát vlastníka stromu
Vysadenie stromčekov na jeseň 2022
Po výsadbe každému jednému z vás pošleme poďakovanie a výstup z celej kampane, v podobe fotiek a videa.

Pozri si krátke informačné video o tejto akcii: