O nás

Spoločnosť GoMerch je váš spoľahlivý partner v oblasti dizajnu, výroby a distribúcie merchandisu a reklamných produktov pre osobnosti a firmy. Navyše, sme tu pre vás aj ako kreatívni tvorcovia značiek, otvárajúci nové ekonomické príležitosti a pridávajúci hodnotu na trhu pomocou originálnych konceptov, ktoré by ste možno sami nikdy nezvážili.


“Merch znamená pre každého niečo iné a jedinečné. Pomáha budovať povedomie o značke, vytvára hlbšie puto medzi tvorcom a fanúšikom alebo evokuje špeciálnu spomienku. Merch je jednoducho osobná vec.”

Tibor Jurisa
CEO a zakladateľ GoMerch

Firemná kultúra

Sme skupina nadšencov, ktorí tvrdo pracujú na dosiahnutí tých najambicióznejších cieľov. Vzájomne rešpektujeme jeden druhého a podporujeme sa navzájom. Otvorene diskutujeme a nebojíme sa vyjadriť svoj názor. Nové myšlienky a inovácie sú vítané a ocenené. Stále sa vzdelávame a zlepšujeme, pretože veríme, že tým posúvame vpred nielen našu spoločnosť, ale aj samých seba. Okrem pracovných záležitostí si radi užívame spoločne strávený čas pri káve, počas obeda alebo pri rôznych spoločných aktivitách, ako je napríklad lyžovanie. Postupne sa z nás stali nielen kolegovia, ale predovšetkým priatelia.

Vízia a plány do budúcnosti

Rozšírenie sortimentu produktov, poskytovaných služieb a trhových možností tvoria základné piliere rastovej stratégie našej spoločnosti. V súčasnosti sú naším hlavným zameraním expanzia na medzinárodné trhy, vybudovanie nových logistických centier a rozšírenie kapacít výroby a administratívy. Pravidelne investujeme do modernizácie výrobných technológií a interných systémov, pričom náš cieľ smeruje k získaniu pozície lídra na trhu na globálnej úrovni.

Benefity pre zamestnancov

Ponúkame ti moderné kancelárske a výrobné priestory, poskytujeme kvalitné pracovné prostredie a podporujeme priateľskú atmosféru. Naše úsilie smeruje k tvojmu osobnému rastu a rozvoju, pretože kladieme dôraz na vzdelávanie, zdravie a pohodu našich zamestnancov. Navyše, ponúkame bohatý program odmeňovania a pravidelne organizujeme rôzne podujatia a eventy. V GoMerch je pre nás dôležitá spokojnosť každého člena tímu. Sme spojení pevnými priateľstvami založenými na vzájomnej podpore, dôvere a rešpekte. Všetci spoločne ťaháme za jeden povraz, aby sme dosiahli spoločné ciele.

Zobraziť detaily

Pracovné priestory

Služby

Výroba merchu pre influencerov a osobnosti

Kompletný merchandising pod jednou strechou – od návrhu cez tvorbu e-shopu až po zákaznícky servis.

Výroba propagačných predmetov pre firmy

Tričká s potlačou či originálne darčeky – ponúkame desiatky predmetov, ktorým sa vaši klienti potešia.