Senior PHP developer

Dubnica nad Váhom

1500- 4500 €, v závislosti od skúseností


NIEČO O NÁS 

Zdravíme všetkých našich priaznivcov i potencionálnych kolegov! Chcete sa dozvedieť viac o nás, našej práci i našich výzvach? Ak áno, tak čítajte ďalej! Sme pokroková firma, ktorá sa behom dvoch rokov vyšvihla takpovediac  z pivnice do nevýdaných rozmerov. Ponúkame komplexné služby v oblasti oblečenia na mieru tzv. "merchu". Zastrešujeme to od výroby až po odosielanie koncovým zákazníkom. Keďže ideme závratnou rýchlosťou dopredu, potrebujeme aj nových- cieľavedomých a šikovných kolegov v rôznych pracovných odvetviach. Nasledujúce obdobie máme pred sebou veľké výzvy a ciele v mnohých oblastiach. 

Čo na to hovoríš? Chceš sa aj Ty podieľať pri plnení rôznych výziev? Ak áno, možno si to práve Ty koho hľadáme! 

 

ČO BUDEŠ AKO PHP DEVELOPER ROBIŤ? 

Budeš pracovať na rozvoji našej vlastnej e-commerce platformy a interných systémoch. Ver, že e-shop GoMerch.sk je iba malým vrcholom ľadovca a za ním sa skrýva mnoho zaujímavých funkcií a výziev.

Tvoja práca bude veľmi rozmanitá a vôbec nemusíš mať obavy, že by si u nás zažil nudu. Z časti budeš spracovávať menšie úlohy na aktuálnom systéme, prípadne úpravy na e-shopoch našich klientov. Najmä sa však budeš podieľať na vývoji nového systému, ktorý plánujeme.

Platforma sa vyvýja už mnoho rokov a uvedomujeme si, že technológie, ktoré sme si zvolili nie sú ideálne a prestávajú stačiť rastu našej firmy. Budeš mať teda možnosť chopiť sa jednej z hlavných rolí v novovzniknutom tíme a z veľkej časti budeš môcť písať nový kód.

Na čom nám beží aktuálna platforma:

 • Celé naše riešenie beží na PHP 7.4
 • Používame MySQL (MariaDB)
 • Aplikáciu máme postavenú na frameworku Codelgniteru 3.1
 • Prepojenie s internou skladovou aplikáciou cez REST API
 • Naši kodéri a front-end vývojári používajú Angular.js a Bootstrap 4
 • Úlohy zdieľame cez aplikáciu Monday

 

ČO OD TEBA OČAKÁVAME?

Pre nás je momentálne dôležité, aby si mal/a skúsenosti aj s inými PHP frameworkom a technológiami, na ktorých si schopný rozbehnúť nový projekt úplne od nuly. Ničomu novému sa nebránime a budeme radi, ak nás aj Ty niečomu naučíš.

Veľmi oceníme aj skúsenosť s Git - prácu so zálohovaním zdrojového kódu a vývoj viacero rôznych testovacích verzií sme pri vývoji aktuálnej platformy podcenili a uvedomujeme si, že u takto veľkého projektu, ktorý pripravujeme sú určité pravidlá nutnosťou. Tím našich šikovných kolegov Ti bude samozrejme ochotne pomáhať či už s analýzou, návrhom celej štruktúry alebo aj programovaním.

 

ČO TI PONÚKAME A AKÉ MÁME PRE TEBA BENEFITY?

 • Ponúkame príjemné pracovné prostredie v rýchlo rastúcej slovenskej firme
 • Spoločné raňajky či obedy v priateľskej atmosfére
 • Veľa dobrej kávy a kopec zdravého ovocia
 • Zamestnanecké zľavy na produkty
 • Teambuildingy
 • Homeoffice a iné

 

INFORMÁCIE O VÝBEROVOM KONANÍ 

Ak Ťa táto pracovná ponuka oslovila, budeme radi ak nám pošleš svoj životopis a bližšie ťa spoznáme. Starostlivo zvážime tvoje znalosti a schopnosti a ak budeš vhodný kandidát, tak sa Ti ozveme. Vopred všetkým ďakujeme za záujem pracovať v našej firme. 

Súhrn


Druh pracovného pomeru: Trvalý pracovný pomer / skrátený pracovný úväzok / živnosť
Minimálne dosiahnuté vzdelanie: Stredoškolské s maturitou
Vyžadovaná prax [počet rokov]: 3
Prax v odbore: IT
Ponúkaný plat: 1500- 4500 €, v závislosti od skúseností

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: GoMerch, s.r.o.

Popis spoločnosti: GoMerch je moderná platforma, ktorá ponúka komplexné služby v oblasti tvorby oblečenia na mieru tzv. „merchu“. Má bohaté skúsenosti v oblasti spracovania textilu, dizajnu a marketingu.

Kontakt

Mgr. Marika Matejová

team@gomerch.company

Pre váš pohodlný nákup využívame súbory cookie. Používaním webu potvrdzujete, že ste sa oboznámili s tým, čo cookies sú a ako ich môžete odmietnuť. Súhlasím