CEO asistentka/asistent

Dubnica nad Váhom

Od 1 300 EUR/mesiac v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

✅ Máš rád/rada výzvy a chceš pracovať pre dynamickú slovenskú firmu?
✅ Si organizovaný/organizovaná a vieš určovať priority ?
✅ Máš komunikačný talent a nebojíš sa aj netradičných riešení?
✅ Ak máš rád/rada nové technológie, neustále sa učíš a vzdelávaš, je to tvojou veľkou výhodou
✅ Ak dokážeš zorganizovať šéfov deň a upratať jeho kalendár úloh, tak si ten pravý/pravá pre nás.

Poď pracovať pre nás, pre GoMerch, sme firma, ktorá spolupracuje s youtubermi, influencermi, streamermi na príprave ich produktov "merch", a zabezpečuje komplexný servis od návrhu, cez výrobu, zákaznícky servis až po logistiku a distribúciu konečnému followerovi.
Cesta to bude možno kľukatá, lebo máme raketový štart, a preto nie všetko je učesané a má svoje pravidlá, ale vyvažujeme to tým, že sme partia nadšencov, ktorá maká na svojich snoch a veríme, že nám ich pomôžeš realizovať.
Nepoznáme slovo nedá sa ⛔ a takýto prístup čakáme aj od teba.

Čo budú tvoje úlohy?
☝ Budeš šéfovou pravou rukou
☝Naplánuješ jeho kalendár, stretnutia, pripomienky, spracuješ poklady k jeho úlohám
☝Zorganizuješ jeho stretnutia, určíš priority a nastavíš komunikačné kanály
☝Budeš mať prehľad o fungovaní a nefungovaní vecí vo firme a upozorníš na ne
☝Občas budeš cestovať na služobné cesty (aj do zahraničia)
☝Čakajú ťa rôzne administratívne úlohy, práca s dokumentami, zmluvami, organizovanie eventov, pomoc HR oddeleniu, zabezpečenie fungovania officu, skrátka nuda na tejto pozícii nehrozí

Zamestnanecké výhody, benefity

- možnosť učiť sa a rásť spolu s firmou
- zázemie technologicky špičkovej firmy s víziou rastu
- dynamické prostredie, nuda rozhodne nehrozí
- ovocie v office, automat na snacky, firemné raňajky, spoločné teambuildingy
- zľavy na produkty
- bezplatný vstup do fitnescentra
- notebook aj na súkromné účely
- firemné prostredie, ktoré funguje na enviromentálnych princípoch vyrobiť to čo sa objedná, neprodukovať nadbytok textilu a iných výrobkov

Informácie o výberovom konaní

Pošli nám svoje CV alebo email na: team@gomerch.company , radi ťa bližšie spoznáme - napíš nám pár slov o sebe, čo ťa baví a motivuje.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

office manažér, asistent

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Zapadneš k nám do firmy, ak máš rád/rada dynamické prostredie, zorganizuješ, zariadiš, vybavíš, vyriešiš, si precízny/a.
Nebojíš sa výziev v prostredí start-upu.
Dohovoríš sa po anglicky.
Vieš pracovať s prioritami, nastavovať procesy, si doma v prostredí, ktoré sa môže meniť zo dňa na deň
Máš skúsenosti z väčšej firmy (ideálne z oblasti e-commerce, výroby, e-shopu), kde si sa naučila, ako majú vyzerať firemné procesy a dokážes toto preniesť k nám.

Súhrn

Druh pracovného pomeru: Jednozmenná prevádzka
Minimálne dosiahnuté vzdelanie: Stredoškolské s maturitou
Vyžadovaná prax [počet rokov]: 2
Prax v odbore: office manažér, asistent
Ponúkaný plat: od 1300€ btt/mesiac, v závislosti od skúseností

Informácie o spoločnosti

Názov spoločnosti: GoMerch, s.r.o.

Popis spoločnosti: GoMerch je moderná platforma, ktorá ponúka komplexné služby v oblasti tvorby oblečenia na mieru tzv. „merchu“. Má bohaté skúsenosti v oblasti spracovania textilu, dizajnu a marketingu.

Kontakt

Jana Štubňová

team@gomerch.company